Eğlen Öğren
Eğlen Öğren®

Eğlen Öğren eğlendirirken öğreten, zeka ile konsantrasyon gelişimi ile bilgi artırmaya yardımcı olarak yaşamı zenginleştiren ürün ve hizmetler sunar.

Çocukların zeka gelişiminde ilk 12 yılın çok önemli olduğunu göz önünde bulunduran Eğlen Öğren, evrensel kalite ve standartlarda, daha iyi ürün ve hizmetlerle çocuklar ile ebeveynlerinin yaşamlarına değer katmayı amaçlıyor.


Eğlen Öğren, çocuklar ve gençler öncelikli her yaştan insanların yaş düzeylerine uygun bilgi, beceri, tutum ve davranışları geliştirerek fiziksel, psiko-motor, zihinsel, dil, sosyal ve duygusal gelişimlerini destekleyen, onlara ahlaki değerlere sahip, nitelikli eğitim, eğlence ve etkinlik kitapları, ürünleri ve ortamları sunuyor.

Eğlen Öğren, zeka ve konsantrasyon geliştirici eğitim ve aktivite kitaplarıyla, çocuklara şekiller, harfler, sayılar, matematik, tarih, coğrafya, fen bilgisi gibi konularda temel bilgiler veriyor. Onların genel kültürlerini artırmalarına yardımcı oluyor. Bulmacalarla mantıksal gelişimlerini desteklemeyi, çeşitli aktivitelerle görsel hafızalarını ve kelime dağarcıklarını geliştirmeyi amaçlıyor. Ayrıca çocukların yabancı dil bilgilerini geliştirmelerine de katkı sağlıyor. Hikaye kitapları ve gençlik romanları ile onları dünyanın dört bir yanındaki farklı kültürlerle tanıştırıyor.

Eğlen Öğren’in çocukların ebeveynleri ile kaliteli zaman geçirmelerini sağlamayı, eğlendirirken öğretmeyi amaçlıyor.

Eğlen Öğren, ayrıca ebeveynlere yönelik çocuk eğitimi ve gelişimi içerikli kitaplar yayınlıyor, odaklandığı kullanıcıları onlara hitap eden tüketici ürünleriyle buluşturuyor.

Eğlen Öğren tescilli Dstil Tasarım İletişim Ticaret Ltd. Şti. markasıdır. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.