Telif haklarıTELİF HAKLARI VE FİKRİ MÜLKİYET  

Bu sitenin sahibi Dstil Tasarım İletişim Ticaret Ltd.Şti.’ dir. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki koşulları, yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaktır.

eglenogren.com.tr sitesinde yer alan tüm bilgiler, fotoğraflar,  tablolar, yorum ve tavsiyeler ile buradan yapılan tüm linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Dstil Tasarım İletişim Ticaret Ltd.Şti. internette yer alan web sitesinde bilgilerin mevcut durumu yansıtması için makul olan tüm gayreti göstermiştir. Bu sitede yer alan bilgilerin revizesi ya da düzeltilmesi ile ilgili olarak; Dstil Tasarım İletişim Ticaret Ltd.Şti.  önceden haber vermeksizin, istediği zaman sitedeki bilgilerin revizesi, değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması gibi işlemleri yapacak tek yetkili olup bu konudaki tüm haklara sahiptir. Bu sitede kullanılan bazı ifadeler ileriye dönük olarak hazırlanmış olabileceğinden çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür. Muhtelif nedenlerden dolayı gerçek sonuç ve gelişmeler, bu ifadelerde belirtilen ya da ima edilenlerden somut bir şekilde farklı olabilir.

Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Burada mevcut olan bilgiler Dstil Tasarım İletişim Ticaret Ltd.Şti.’nin önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz. Bu siteye erişim serbest ve anonimdir. 

Bu internet sitesinde kullanıcıların paylaşacağı her türlü bilgi, yorum, site linki, yönlendirilmiş site, fotoğraf, resim, müzik v.b her türlü içerikten Dstil Tasarım İletişim Ticaret Ltd.Şti. sorumluluk kabul etmemektedir. Gerektiği takdirde ilgili içeriğin kullanıcıya haber verilmeksizin çıkarılması hakkı saklıdır. 

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır. 

Dstil Tasarım İletişim Ticaret Ltd.Şti.  bu web sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Bu web sitesinin yayınlanması, hiç bir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararla ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir. 

Dstil Tasarım İletişim Ticaret Ltd.Şti. web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan Dstil Tasarım İletişim Ticaret Ltd.Şti.sorumlu tutulamaz. 

Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; revizede gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten yada değişiklikten ötürü Dstil Tasarım İletişim Ticaret Ltd.Şti. ‘ye hiç bir nam altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunması, belirtilen hususlar aksine Dstil Tasarım İletişim Ticaret Ltd.Şti.’yi hiçbir şekilde yükümlülük altına sokmaz. 

Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo v.b. gibi) telif hakkı 5846 sayılı Kanun uyarınca Dstil Tasarım İletişim Ticaret Ltd.Şti.’ye ve ortaklarına aittir. Dstil Tasarım İletişim Ticaret Ltd.Şti.’nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, Türkçe Yasal Uyarı metni esas alınacak olup, böyle bir durumda Dstil Tasarım İletişim Ticaret Ltd.Şti.her türlü hukuki haklarını kullanacağını taahhüt eder. 

Sitede sunulan görsel ve yazılı içerik, kişisel kullanım içindir. Sitenin; her türlü tasarım, alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, kodlar, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil olmak üzere tüm hakları Eğlen Öğren’e ait olarak veya Eğlen Öğren tarafından üçüncü bir kişiden alınan lisans hakkı altında kullanılmaktadır. 

Kullanıcı, Sitede yayınlanan bilgileri, Eğlen Öğren’in telif hakkına konu bilgi ve çalışmalarını dağıtamaz, satamaz, sergileyemez, çoğaltamaz; bu kapsamda başkaca bir çalışma türetemez. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak veya Eğlen Öğren'in önceden yazılı izni olmaksızın link vermek yasaktır. 

Kullanıcı, Siteden kopyalanmış ve/veya yazıcı ile yazdırılmış hiçbir materyal üzerinden telif hakkı, marka veya Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında korunan veya korunmayan herhangi bir hakka ilişkin not, ibare ve/veya işaretleri silemez veya çıkartamaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.