40 Silinebilir Sayfa Sayılar

40 Silinebilir sayfa
120,00 TL
Ürün Tanıtım
4-5 yaş ve üzeri çocuklara yönelik bu yelpaze kitap çocuğunuzun, 1’den 20’ye kadar olan rakamları ve sayıları eğlenerek öğrenmelerini sağlıyor. Silgili keçeli kalem ve silinebilir sayfalar sayesinde, çocuğunuz sayfaları silip, aktiviteleri istediği kadar tekrarlayabilir.

Bu yelpaze kitap, çocuğunuzun el hareketlerini kolaylaştırmak için rakamları önce büyük, yazısı daha akıcı hale gelince de küçük yazacağı şekilde tasarlanmıştır. Çocuğunuzun rakamları doğru yazabilmesi için her rakama işaret ve oklar eşlik ediyor (yazım, yıldızla işaretli olan noktadan başlıyor ve ok yönünde noktalarla devam ediyor). Sayfalardaki sayılar 1’den 20’ye kadar bir sıralama ile yer alıyor.

Her sayfada, rakamı yazmaya başlamadan önce rakamı vücuduyla taklit etmesi, diğer rakam ve şekiller arasından doğru rakamı bulması, bir başka arkadaşının sırtına veya avucuna işaret parmağıyla yazması gibi çocuğunuzun dikkatini çekecek küçük oyunlar yer alıyor.

Oyunlar içeren 10 sayfa, rakamların ve sayıların öğrenilmesini sağlıyor. Bu oyunlarla çocuğunuz, resimlerin içine gizlenen rakamları buluyor, yaşını, boyunu ve tarihleri yazmayı öğreniyor.
Ürün Özellik
Ödeme Seçenekleri
Kargo_bedava
Bol_ödeme_seçeneği
Bonus+world_Taksit_imkanı
Telefonla_sipariş
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.