Korku Avcısı Skully - Peluş oyuncak 40 cm

Korku Avcıları
52,50 TL
Ürün Tanıtım
Çocuklar büyürken, farklı yaş dönemlerinde yaş dönemine özgü, karanlık, böcekler, büyük kötü hayvanlar, hayaletler benzeri farklı korkular gelişebiliyor. 
 
“Korku Avcıları” serisi, korku duymanın kaçınılmaz olduğu hayatta, çocukların eğlenceli ve zevkli bir şekilde, özgüvenlerinin geliştirilmesine ve korkularıyla baş etmelerine yardımcı olmayı amaçlayan bir eğitim destek aracı olarak tasarlandı. 
 
“Korku Avcıları” çocuğun hayali arkadaşları yardımıyla daha önce karşısında çaresiz kaldığı korku duyguları üzerinde kontrol sahibi olmasını ve oyun oynayarak korkularını yenmesine yardımcı olur.

Korku Avcıları
Okul öncesi çocukluk dönemi psikolog ve psikanalist Belçika’lı Diane Drory’nin uzmanlığı, duyarlılığı ve deneyimiyle hazırlanan “Korku Avcıları” serisi, her biri ayrı özelliğe sahip olan Teddy, Mummy, Oswald, Zoombie, Ginger, Hammer ve Skully’nin 3 boyutlu oyuncaklarından oluşuyor.

Skully
Karanlıkta çok mutlu oluyor, karanlık onu hiç korkutmuyor. Çünkü o karanlıkta mutlu oluyor. Karanlıktaki korkutucu yaratıklar o varken etkisiz kalıyor. Hem çok hata yapıyor hem de hatalarını kabul etmiyor. Atıştırmalıklara bayılıyor. 3 yaş + çocuklar için uygundur. 3 yaşından küçük çocuklar için ebeveyin gözetiminde kullanılmalıdır. %100 doğal malzeme ile üretilmiş yumuşak oyuncaktır. Çin’de üretilmiştir. Belçika’dan ithal edilmiştir.
Ürün Özellik
Ödeme Seçenekleri
Kargo_bedava
Bol_ödeme_seçeneği
Bonus+world_Taksit_imkanı
Telefonla_sipariş
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.